Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Kolín nad Rýnem

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 22539 v Kolín nad Rýnem.

Oblíbené značky v Kolín nad Rýnem

Nakupování v Kolíně nad Rýnem: Živá nákupní metropole na Rýně

Každý, kdo zná Kolín nad Rýnem, ví, že nejoblíbenější kolínská nákupní čtvrť se táhne od Hohe Strasse po Schildergasse a Neumarkt. V malých specializovaných obchodech s potravinami se dají objevit lahůdky. Ve velkých výlohách předvádějí návrháři nejnovější módní trendy a útulné kavárny zvou k posezení mezi nimi. Co dalšího však můžete v nákupním městě Kolín nad Rýnem objevit?

Nákupní čtvrti v Kolíně nad Rýnem, které mají něco do sebe

Belgická čtvrť zve k procházce a užívání si kolínského městského života. Díky jednotlivým specializovaným obchodům a některým belgickým značkám a obchodům tato čtvrť více než dostojí svému jménu. Jedinečná je také nabídka obchodů v kolínské čtvrti Südstadt, kde v okolí náměstí Chlodwigplatz najdete řadu tradičních obchodů. Krásné expozice a atraktivní výlohy nabízí také čtvrť Rathenau a Musikerviertel.

Nákupní centra v Kolíně nad Rýnem: nákupy pro celou rodinu

Ať už se jedná o hračky, módu, techniku nebo životní styl, v těchto nákupních centrech v Kolíně nad Rýnem rychle najdete, co hledáte. Například Rhein-Center zaujme svou centrální polohou a bezkonkurenční velikostí. Zatímco se zde budete procházet mezi 180 obchody, kolínský Arcaden vás překvapí pestrou směsicí odvětví. Téměř na zelené louce bodují obchody v Hürth Parku rozmanitostí značek a dostatkem prostoru. Malé, ale příjemné je naopak City-Center Chorweiler, které je vaší nejlepší nákupní adresou v Kolíně nad Rýnem pro zboží denní potřeby a užitečné služby.

Tipy na nákupy v Kolíně nad Rýnem: jedinečné věci, které zde můžete objevit

Kdo by neznal kolínský Klosterfrau Melissengeist? Můžete si ji koupit například tradičním způsobem v nejstarší lékárně v katedrálním městě, Paradies Apotheke v Severinstrasse, která pochází z roku 1618. A nejen děti budou mít oči dokořán: v Pattevugel v Zülpicher Straße se vše točí kolem draků a udržitelného sportovního vybavení. Obchod jen s příbory? Ale ano! Najdete ho v Besteckhaus Glaub v Komödienstraße. Ale možná byste chtěli i trochu umění? Teta Sabine se těší na vaši návštěvu ve svém uměleckém stánku v Hültzstraße.

Chybí tu něco?

Máte firmu na Kolín nad Rýnem? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 09.12.2023 13:19:16

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x