Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Düsseldorf

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 24346 v Düsseldorf.

Oblíbené značky v Düsseldorf

Nakupování v Düsseldorfu: sofistikované nákupní město na Rýně

Milán, Paříž, Düsseldorf - klidné město na Rýně je nezřídka zmiňováno jedním dechem s evropskými hlavními městy módy. Ale proč? Čím je düsseldorfská nákupní čtvrť tak výjimečná? A kde jinde se dá v Düsseldorfu báječně nakupovat?

Vlajková prodejna "Kö" v Düsseldorfu

Nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. Přesně taková je düsseldorfská ulice Königsallee, kde je vedle sebe seřazena neobvykle vysoká hustota značkových obchodů, což zaručuje kosmopolitní a komplexní zážitek z luxusního nakupování na nejmenším prostoru. Ať už jde o Joop, Jil Sander, Kenzo, Armani nebo Onofri, možná právě proto tolik celebrit přitahuje zhruba 90 obchodů na "Kö"?

Nákupní rozmanitost pod jednou střechou: nákupní centra v Düsseldorfu

V bezprostřední blízkosti "Kö" se nachází Kö-Galerie. S celkem 130 exkluzivními specializovanými obchody nabízí "Kö-Galerie" nákupní zážitek elitního druhu. Stylový nákupní den v Kö-Galerii doplňuje vybraná gastronomická nabídka. Nákupní centrum Sevens je naopak zaměřeno na design, módu, multimédia a životní styl. Kreativní nápady nejen pro bydlení nabízí také 45 obchodů ve Stilwerku, zatímco v Schadow-Arkadenu je v nabídce také luxusní sortiment.

Nákupní čtvrti v Düsseldorfu

Kde najdete trendy věci? Kde najdete umění? A kde je design doma? V düsseldorfském starém městě narazíte nejen na legendární "nejdelší bar na světě", ale také na množství malých nezávislých obchodů, které vám osladí nákupní den v Düsseldorfu kreativními nabídkami a výlohami. Od umění, módy a designu až po životní styl - každý si zde najde něco pro sebe. Útulný je také düsseldorfský Karlstadt, kde se každý týden konají trhy, starožitnosti a galerie, které poskytují spoustu rozmanitosti. Japonská čtvrť kolem Immermannstraße je multikulturní, zatímco City Süd je domovem především velkých řetězců a mezinárodních obchodních sítí.

Chybí tu něco?

Máte firmu na Düsseldorf? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 08.12.2023 19:20:31

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x