Okolí

Fakta a čísla

Zaregistrujte se nyní ve 2 krocích.

O společnosti Wogibtswas.de

Wogibtswas.de je poskytovatel vyhledávací služby a adresáře, který vám jako obchodníkovi pomáhá získat nové zákazníky pro vaše podnikání. Stačí, když na našich stránkách zadáte svůj obchod, firmu nebo pobočku a uvedete, které výrobky nebo služby jsou u vás k dispozici. Pokud uživatel ve vašem okolí vyhledá výrobek nebo službu, která je u vás k dispozici, zobrazí se mu váš obchod. Máte tak možnost rychle a snadno proměnit uživatele internetu ve své zákazníky.

Takhle to všechno začalo

První beta verze Wogibtswas.de byla spuštěna v roce 2014. Cílem bylo sblížit místní podniky a vyhledávače. Tehdy stejně jako nyní měli prodejci a poskytovatelé služeb možnost prezentovat na platformě své podnikání atraktivním způsobem. Vyhledávání místních podniků je dodnes ústřední součástí wogibtswas a v současné době vyhledává podniky na základě 60 787 kategorií zboží a služeb.

V současné době je na stránkách wogibtswas.de uvedeno 1.099.409 různých prodejců v 63.059 městech.

Ještě přesněji: vyhledávání produktů

Má trh s nápoji za rohem mé oblíbené pivo? Ve kterém obchodě v okolí mohu koupit šrouby se závitem M5? A ve kterém butiku v okolí mají skladem Nike New Balance v mé velikosti? V roce 2018 bylo zavedeno vyhledávání produktů. Kromě vyhledávání prodejců podle kategorií výrobků a služeb mohou nyní uživatelé vyhledávat také konkrétní výrobky ve svém okolí.

Odkud data pocházejí?

Údaje získáváme jak od samotných majitelů obchodů, tak od našich agenturních partnerů z oblasti lokalizačního marketingu, kteří je u nás jménem svých zákazníků automaticky zveřejňují. Výrobky a jejich dostupnost mohou zadávat sami prodejci. K tomuto účelu poskytujeme různé možnosti importu, například import z aplikace Excel nebo z feedu v zákaznické zóně.

Naši prémioví vydavatelé

© 2024, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 01.03.2024 15:57:29

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x