Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Frankfurt nad Mohanem

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 16777 v Frankfurt nad Mohanem.

Oblíbené značky v Frankfurt nad Mohanem

Nakupování ve Frankfurtu nad Mohanem: nákupní zábava v okolí Zeilu

Frankfurt nad Mohanem je známý svou burzou a přilehlou bankovní čtvrtí. Univerzitní město na Mohanu je však také překvapivě pestrou a rozmanitou nákupní čtvrtí. Ať už se jedná o second hand, starožitnosti, umění, módu, techniku nebo životní styl, ve Frankfurtu nad Mohanem není nic, co by nebylo k dostání. Alespoň to slibují tyto nákupní adresy v centru města se 700 000 obyvateli.

Nákupní ulice ve Frankfurtu nad Mohanem

Nákupní město Frankfurt nad Mohanem má díky ulici Zeil jednu z nákupních ulic s nejvyšším obratem v Evropě. Stojí však za to podívat se i do bočních ulic. Za návštěvu stojí například Töngesgasse, nejstarší promenáda ve městě. V Neue Kräme se zase nachází nejen spousta "krámů" k procházení, ale k rozjímání vybízí i klášter. Díky Fressgass` nabízí Frankfurt nad Mohanem pestré gastronomické potpourri, které uspokojí každý vkus. Specializované obchody se zase shromáždily v ulici Schillerstraße, zatímco Goethestraße je domovem exkluzivních luxusních značek a Schweizer Straße překvapí nejedním tradičním obchodem. Kreativní a pestré jsou ulice Leipziger Strasse a Münchener Strasse. Nakupování v dešti a větru je naopak v těchto nákupních centrech ve Frankfurtu nad Mohanem prostě skvělá zábava:

Nákupní centra ve Frankfurtu nad Mohanem

Nákupní centrum MyZeil v centru nákupního města Frankfurt nad Mohanem je špičkovou adresou, pokud jde o nákupní centra. MyZeil bylo otevřeno v roce 2009 a na ploše 77 000 m2 se nachází celkem 100 obchodů a restaurací. Novější je Skyline Plaza, která se nachází přímo vedle nového Europaviertelu a byla otevřena teprve v roce 2013. Díky Nordwest-Zentrum má Frankfurt nad Mohanem také jedno z největších nákupních center ve středním Německu. Usadilo se zde přibližně 150 obchodů, které dohromady tvoří mimořádně atraktivní směs odvětví. V Hessen-Center, které bylo otevřeno v roce 1971, se nachází rovněž 150 obchodů. Díky tomu je Hessen-Center nejen jedním z prvních nákupních center v Německu, ale také vytváří neuvěřitelnou hustotu obchodů na ploše pouhých 36 000 m².

Chybí tu něco?

Máte firmu na Frankfurt nad Mohanem? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 09.12.2023 13:19:58

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x