Okolí

Obchody v kategorii Obchody pro kutily

Německo je zemí kutilů a hobbyistů. Každý víkend se tisíce zákazníků hrnou do některého z mnoha obchodů pro kutily ve svém regionu. Možnosti jsou neomezené, ať už chcete zkrášlit zahradu, nebo renovovat celý dům a potřebujete stavební materiál.

První německý obchod pro kutily byl založen v roce 1960 v garáži (kde jinde) a jmenoval se Bauhaus. O pouhých osm let později otevřel Hornbach kombinované kutilské a zahradnické centrum, jak je známe dnes. To znamenalo, že doba malých specializovaných obchodů, jako jsou železářství, lakovny, obchodníci se dřevem atd. se zkomplikovala. Zákazníci již nemuseli dojíždět z jednoho obchodu do druhého, ale mohli si veškeré zboží pořídit v jednom obchodě. wogibtswas.de umožňuje snadno zjistit, zda obchod pro kutily ve vašem okolí má na skladě produkty, které hledáte. Nezáleží na tom, zda hledáte železářské zboží, zahradní nábytek nebo dřevo. Nalezené obchody pro kutily jsou seřazeny podle vzdálenosti a zaručují nákup bez stresu.

Chybí tu něco?

Není zde váš podnik ještě uveden? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2024, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 20.05.2024 14:26:29

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x