Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Stuttgart

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 17929 v Stuttgart.

Oblíbené značky v Stuttgart

Nakupování ve Stuttgartu: mnohostranná nákupní zábava ve švábské metropoli

Pěší zóna ve Stuttgartu se táhne od hlavního nádraží až po Karlshöhe a nabízí mnohostranný nákupní zážitek se zajímavou směsicí mezinárodních řetězců a zavedených specializovaných obchodů. Přestože je Königsstrasse pulzujícím srdcem Stuttgartu jako nákupního města, stojí za to podívat se i do těchto stuttgartských čtvrtí a nákupních center:

Milaneo Stuttgart: supermoderní nákupní centrum v evropské čtvrti

Milaneo bylo otevřeno nedaleko stuttgartského hlavního nádraží v roce 2014 a je největším nákupním centrem na jihozápadě města s celkem 200 obchody na nákupní ploše 43 000 m2. Ačkoli jsou v Milaneu hlavními nákupními taháky móda a životní styl, ani gastronomie se nemusí skrývat. Díky 1 700 parkovacím místům je možné v Milaneu nakupovat i individuálně.

Schwaben Galerie Stuttgart: výhodné nákupy ve Stuttgartu-Vaihingenu

Nákupní centrum Schwaben Galerie ve Stuttgartu-Vaihingenu nabízí celkem 50 specializovaných obchodů se zaměřením na potraviny, módu a techniku. Na centrálně umístěném náměstí Schwabenplatz se však usídlily také drogerie a poskytovatelé služeb.

Königsbau Passagen Stuttgart: Nakupování v nádherném prostředí

Právě zdařilá kombinace historických budov s ultramoderní architekturou si vás v Königsbau Passagen okamžitě získá. Zde se projdete mezi impozantními sloupy Königsbau, postavenými v roce 1860, a v zadní části vstoupíte do pestrého nákupního světa současnosti: objevte krásu, módu, techniku a životní styl na stuttgartské nákupní adrese č. 1!

Dorotheen-Quartier v novém centru Stuttgartu

V bezprostřední blízkosti rušného náměstí Charlottenplatz vás Dorotheen-Quartier zve na stylové nákupy ve Stuttgartu. Objevte luxusní značky z oblasti módy, umění a životního stylu a nechte se unést do světa jemného nakupování ve Stuttgartu, který DOQU otevřel v roce 2017.

Ještě více zábavy při nakupování ve Stuttgartu a okolí

Rádi lovíte výhodné nákupy a jste fanoušky velkých značek? Pak je pro vás Outlet City Metzingen tím pravým místem! Metzingen, vzdálený 1 hodinu jízdy od Stuttgartu Mitte, je stuttgartskou adresou pro lovce výhodných nákupů. Historická stuttgartská tržnice v srdci Stuttgartu vás unese do světa voňavých pochoutek - pro gurmány prostě povinnost!

Chybí tu něco?

Máte firmu na Stuttgart? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 08.12.2023 19:09:10

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x