Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Mnichov

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 14037 v Mnichov.

Oblíbené značky v Mnichov

Nakupování v Mnichově: Důmyslné nakupování v nákupním městě Mnichov

Tam, kde kdysi sídlil král Maxmilián II., dnes bije sofistikované srdce Mnichova jako nákupní město. Stojí však za to nahlédnout i za velkolepé kulisy mnichovské Maximilianstrasse. Protože v okolí náměstí Marienplatz, Neuhauserstrasse a Kaufinger Strasse je toho k objevování opravdu hodně! Ať už se jedná o módu, životní styl, gastronomii nebo umění, nákupní město Mnichov vás přesvědčí pestrou kyticí nápadů na nákupy:

Mnichovská nákupní centra: Nakupování za každého počasí

Wow! Mladý Riem-Arcaden je se svými 140 obchody největším nákupním centrem v Mnichově. Získá si vás nejen zelená lokalita u bývalého letiště Riem, ale také vynikající spojení a pestrá směsice odvětví. Dostatek prostoru a širokou nabídku zboží slibuje 135 obchodů v Olympia-Einkaufszentrum (OEZ), zatímco modernizovaný PEP v centru Neuperlachu nyní překvapuje množstvím světla a elegantním designem. CityQuartier Fünf Höfe, který se nachází v centru mnichovského starého města, vám nabízí skutečně okouzlující nákupní zážitek bez ohledu na počasí.

Nákupní ulice a pasáže v Mnichově

Co takhle vzrušující nákupy ve výlohách v nádherném historickém prostředí? Žádný problém, protože mnichovský Luitpoldblock, postavený v roce 1812, je dnes nákupní čtvrtí s neobvyklou směsicí značek. Nebo vás snad láká světlem zalitá pasáž Kaufingertor? Nebo se vám líbí atraktivní kombinace sektorů a služeb v pasáži Stachus? Ať už si v Mnichově naplánujete jakýkoli nákupní výlet, odpočinková pauza na kávu v nákupní pasáži Hofstatt je nutností!

Nakupování na trzích v Mnichově

Nákupním magnetem v srdci Mnichova je samozřejmě stále Viktualienmarkt se svou idylickou atmosférou. Ale díky Wienermarktu, který se od roku 1889 koná každý den na Vídeňském náměstí, pro vás Mnichov připravil další trhovou atrakci. Viktualienmarkt v Pasingu, který se koná na vnitřním nádvoří, nabízí čerstvé a chutné regionální produkty v uvolněném prostředí daleko od ruchu velkoměsta. Oblíbeným místem setkávání mnichovských rodáků je trh Elisabethenmarkt ve Schwabingu, jehož přilehlá pivní zahrádka přímo vybízí k posezení.

Chybí tu něco?

Máte firmu na Mnichov? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 09.12.2023 12:28:56

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x