Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Hannover

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 7868 v Hannover.

Oblíbené značky v Hannover

Nakupování v Hannoveru: Zábava při nakupování na břehu řeky Leine

Hannover je nejlepší nákupní zábava! Dolnosaská metropole totiž láká na řadu nákupních ulic uprostřed dopravně zklidněného centra města. Od knih a módy přes umění a starožitnosti až po značkové a specializované obchody - 500tisícové město na řece Leine vás ohromí svou rozmanitostí na nejmenším prostoru! Stojí za to podívat se i mimo vyšlapané cesty: Hannover je také domovem mnoha malých, jemných nákupních adres. Přehled:

Přehled nákupů v centru Hannoveru

Nákupní srdce Hannoveru bije kolem centrálního náměstí Kröpke-Platz. Odtud tvoří hlavní nákupní ulice hlavního města spolkové země Dolní Sasko hvězdicovitý tvar. Bahnhofstrasse a Georgstrasse jsou největší a nejhustěji osídlené nákupní oblasti. Vyplatí se však nahlédnout i do podzemí. Promenáda Niki-de-Saint-Phalle je v Hannoveru velmi zvláštní nákupní zónou: podzemní nákupní míle, která spojuje Kröpke přímo s hlavním nádražím.

Nákupní centra v Hannoveru

Ať už prší, sněží nebo je horko, Niki-de-Saint-Phalle-Promenade není jedinou možností, jak v Hannoveru nakupovat bez ohledu na počasí. Kromě historické tržnice patří mezi oblíbené nákupní cíle v Hannoveru také Ernst-August-Galerie a Galerie Luise am Kröpke. Zatímco Ernst-August-Galerie láká zákazníky na 150 obchodů a 1 200 levných parkovacích míst, pasáž Luise a Kröpcke zaujme stylovými značkovými obchody v délce 155 metrů.

Malá, ale mocná! Nákupní tipy Hannover

Nakupování v Misburgu může být stejně exotické jako výlet do Japonska. Nedaleko Mittellandského kanálu zve k fascinující návštěvě Bonsajová zahrada. Na Steintoru si však obchod s komiksy Comix již udělal mezinárodní jméno, zatímco na Lister Meile sídlí hannoverská instituce: obchodní domy König'. S obchody Kräuter Kühne (Lister Meile), Lan'd der bunten Steine (Hildesheimer Straße), Pfefferhaus (Linden-Nord) a Writers Corner (Leinebrücke) má Hannover další jedinečné obchody, které se těší na vaše individuální objevování.

Chybí tu něco?

Máte firmu na Hannover? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 08.12.2023 19:09:18

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x