Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Hamburg

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 12751 v Hamburg.

Oblíbené značky v Hamburg

Nákupy v Hamburku: Poznejte nákupní město Hamburk

Velkolepý a kosmopolitní, tak se prezentuje polabská metropole Hamburk, která je ne nadarmo považována za jedno z nejatraktivnějších nákupních měst v Německu. Kromě pulzujících nákupních ulic a působivých nákupních pasáží zde můžete objevit také množství jednotlivých specializovaných obchodů. Každá čtvrť vyzařuje svou vlastní nákupní atmosféru. Tak se do toho pusťte! Podmaňte si Hafen-City na mnohostranné nákupní horečce a obdivujte elegantní vlajkové obchody, voňavé trhy, malebné pěší zóny a elegantní nákupní centra!

Elegantní nákupní pasáže v Hamburku

Wandelhalle na hlavním nádraží v Hamburku je klasika. Na procházku sem nechodí jen cestující vlakem, ale také místní obyvatelé, kteří se zde rádi scházejí na kus řeči. Levantehaus u historického Kontorhausu je nóbl místo, kde jsou doma manufaktury a lifestylové obchody. Móda, gastronomie a krása jsou na denním pořádku v Gänsemarkt-Passage, zatímco Alsterarkaden vyzařuje nádech benátské noblesy. A v útulných hamburských nákupních centrech Bleichenhof-Passage, Kaisergalerie a Hamburger Hof je nakupování v Hamburku skvělou zábavou i za špatného počasí!

Nákupní čtvrti v Hamburku

Altona, Ottensen, Schanzenviertel a Karoviertel jako multikulturní čtvrti pro vás nemají nic odbytého. Můžete se však těšit na trendy obchody, mladé návrháře a funky obchody s módou. V HafenCity vám ultramoderní kulisy města také ukáží cestu k módním obchodům a vlajkovým lodím. Pokud dáváte přednost útulnější atmosféře, pak se podívejte do malých butiků a specializovaných obchodů na Elbmeile, ve Winterhude, Uhlenhorstu a Eppendorfu. Naopak sofistikovanější je nákupní zóna Jungfernstieg, kde si navíc můžete vychutnat báječnou přestávku na kávu s krásným výhledem na Alster!

Tipy na nákupy v Hamburku

Chcete v Hamburku objevovat umění? Pak navštivte Deichtorhallen! Chcete nakupovat u módních návrhářů? Pak se staňte hostem v Klosterwall! Nebo hledáte hamburský suvenýr mimo hlavní proud? Pak je Osterstraße vaším nejlepším tipem na nákupy v Hamburku! Obchody na Wogibtswas.de vám nabídnou další inspiraci.

Chybí tu něco?

Máte firmu na Hamburg? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2023, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 09.12.2023 12:14:13

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x