Okolí

Místní obchody: nakupování a nákupy v Berlín

Zjistěte sortiment, otevírací dobu a další informace od místních prodejců a obchodů 11772 v Berlín.

Oblíbené značky v Berlín

Nakupování v Berlíně: Vycházky po nákupním městě Berlíně

Móda, životní styl, umění a design - pokud se chystáte nakupovat v Berlíně, musíte vědět, kam jít. Protože ve městě s 3,5 milionu obyvatel je nabídka nákupních ulic a nákupních center obrovská. Začněte své nákupní dobrodružství v Berlíně a objevte hlavní město Německa na individuální prohlídce výloh.

Nákupní ulice a nákupní centra v Berlíně

Tyto adresy zná samozřejmě každý: Alexanderplatz, Hackescher Markt, Schönhauser Allee a Kurfürstendamm. Kromě KaDeWe, Berlin Mall a designérů v Hackesche Höfe však stojí za to podívat se také na sofistikované prodejce ve Friedrichstraße, malé specializované obchody na Boxhagener Platz a kreativní obchody v Bergmannstraße a Oranienstraße. Velký výběr na malém prostoru nabízejí také obchody v ulici Schloßstraße a konceptové obchody v novém obchodním centru Bikini Berlin Mall v Charlottenburgu.

Nakupování v tržnicích v Berlíně

Nemusíte být zrovna gurmán, abyste si všemi smysly vychutnali bohatě vonící a barevnou nabídku berlínských tržnic. Proč nenavštívit Arminiusmarkthalle v Moabitu? Vychutnejte si zářivou architekturu Markthalle Neun a obdivujte pestrou nabídku potravin v Markthalle Tegel. Tržní hala Marheinke v Kreuzbergu vám na více než 3 000 metrech čtverečních nabídne vše, po čem vaše srdce zatouží.

Chybí tu něco?

Máte firmu na Berlín? Zadejte ji zdarma v několika krocích.


Zaregistrujte se nyní!

© 2024, Wogibtswas / Locabee. Všechny názvy značek a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Veškeré informace jsou bez záruky. Stav 24.06.2024 13:01:55

UP

Vyberte si zemi a jazyk

This page also exists in your language! english english | Close x